Новини проекту
Спільноті адміністраторів сайтів шкіл та ліцеїв!
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 10 чоловік

Новини

Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки 4 квітня щорічно нагадує про те, що натрапити на вибухонебезпечний предмет можливо у найнесподіваніших місцях.
Зверніть увагу, що нерідко міни маскуються під абсолютно звичайні, на перший погляд, речі - іграшки або книжки.Ба більше, знайти їх можна буквально скрізь: у полі, лісі, навіть на узбіччі доріг або в занедбаних будівлях.
Якщо ви виявили такий предмет, то чіпати його або перебувати занадто близько вкрай не рекомендується.❗Бажано перебувати на відстані 100 метрів, а після цього передати інформацію про знахідку в ДСНС або за телефонами 101, 102, 112.

Вручено літературно-мистецьку премію імені Любові Забашти «Квіт папороті»-2024
У Прилуках відбулося вручення літературно-мистецької премії імені Любові Забашти «Квіт папороті»-2024. Цьогорічною лауреаткою стала поетка, член Спілки письменників України, авторка п’яти книг Олеся Білоцвіт, яка родом із Прилук, а нині проживає в Австралії. Відзначено її збірку поезій «Обіймаючи життя».
Журі відзначило творчу роботу Дмитра Самойленка, учня Валківської ЗОШ I-II ступенів Сухополов’янської сільської ради. Його дослідження «Олеся Білоцвіт: українське слово, мовлене через океан» (керівник Тетяна Дмитрієвська) отримало диплом дипломанта 1 ступеня.

211 років минуло від того дня, коли українка-кріпачка дала світові генія, але він не віддаляється, а наближається. Минають віки, стираються написи на камені, тліють книги, руйнуються будівлі, але слово Шевченка — живе і вічне.
Щороку ми прокладаємо по-новому шлях до Шевченка, переосмислюємо його слова, відкриваємо для себе щось нове в мудрих рядках його творчості.
Цьогоріч відзначення річниці з дня народження Великого Кобзаря було пов’язане з літературним квестом «Шлях до Тараса Шевченка».

Щороку 21 лютого у світі відзначають Міжнародний день рідної мови — відносно молоде свято. Його заснували в листопаді 1999 року під час 30-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою збереження мовного та культурного розмаїття.

З Міжнародним днем рідної мови!
Володіння рідною мовою є головним критерієм соціальної ідентичності й самодостатності людини та нації. Слово є базовим принципом свідомості нації, саме у мові закладене все різноманіття національного бачення світу. Рідна мова формує світогляд, передає традиції та об'єднує покоління. Збереження та розвиток рідної мови сприяє культурному багатству та різноманіттю світу.
Переходь на українську!
Нехай наша мова завжди звучить у серцях і думках, а її краса передається з покоління в покоління!

Сьогодні уже водинадцяте відзначаємо День пам’яті Героїв Небесної сотні. Ми пам’ятаємо кожного, хто віддав життя за Україну. Їхній подвиг – це наш обов’язок довести боротьбу до Перемоги.
Вічна Слава Героям!

ЗАПРОШУЄМО І ВАС «ОБІЙНЯТИ ЖИТТЯ» ПОЕТИЧНИМ СЛОВОМ ОЛЕСІ БІЛОЦВІТ!

#Обіймаючи_життя
ЗАПРОШУЄМО І ВАС «ОБІЙНЯТИ ЖИТТЯ» ПОЕТИЧНИМ СЛОВОМ ОЛЕСІ БІЛОЦВІТ!
Триває підготовка до ІІ етапу (обласного) конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Чернігівської Малої академії наук учнівської молоді.
Тема цьогорічного дослідницького проєкту: «Олеся Білоцвіт: українське слово, мовлене через океан» (автор – Москальов Владислав, керівник – Тетяна Дмитрієвська).
Слідкуючи за літературно-просвітницьким життям нашого міста Прилуки, яке вирує, у тому числі, завдяки роботі бібліотек (наприклад, книгозбірні Сухополов’янської сільської ради), Владислав відмітив для себе цікаву закономірність – презентацію нових книг поетів Прилуччини.
Особливу увагу привернула творчість родини поетів-Ткаченків: батька – Миколи Никифоровича (писав під псевдонімом Чорновус, нині покійний), матері — Ніни Яківни та їх доньки – Олесі Білоцвіт.
З огляду на те, що поетеса – уродженка міста Прилуки, яка більше двадцяти років проживає у місті Мельбурн (Австралія), а пише вірші рідною українською мовою, є авторкою багатьох поетичних збірок, серед яких і нова – «Обіймаючи життя», виявив бажання глибше дослідити її творчість та привернути увагу до прочитання віршів ширше коло поціновувачів української поезії.
Цьому слугувало і інтернет-опитування, яке було проведене серед 100 респондентів, які проживають як в Україні, так і за кордоном. Також було запропоновано челендж прочитання віршів поетеси з хештегом #Обіймаючи _життя.
Запрошуємо доєднатися всіх поціновувачів творчості талановитої авторки.

29 січня українці відзначають День пам'яті Героїв Крут. Цього дня прийнято віддавати данину стійкості та мужності молодих хлопців, які так само, як і сьогоднішні воїни ЗСУ, стали на захист української держави від зовнішнього агресора.

Велична і свята, моя ти Україно,
Лише тобі карать нас і судить
Нам берегти тебе, Соборну і єдину
І нам твою історію творить!
День Собо́рності України — державне свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році на Софійському майдані в Києві.

ітаємо Вас з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!
Ще один рік випробувань залишається позаду. Рік, який навчив нас ще більше цінувати життя, єдність та кожну мить поруч із близькими.
У цей час особливо хочеться подякувати тим, хто стоїть на варті нашого спокою, хто тримає для нас небо і щодня наближає перемогу.
Попри всі виклики, ми продовжуємо жити, працювати й творити. Нехай ці свята подарують вам світлі моменти радості й тепла, додадуть сил і віри в майбутнє.
Бажаємо Вам стабільності у душі та мирного неба над головою. Нехай Новий рік принесе злагоду, здоров'я та благополуччя. А Різдвяна зоря осяє шлях до омріяного миру й відродження нашої країни!

20 грудня 2024 о 11:37 | Гончаров В. М. | немає коментарів

Шкільна родина чекає-виглядає
Чудотворця Миколая..
6 грудня в Україні відзначають День Збройних сил та День Святого Миколая. День Миколая відзначають за новою датою з 2023 року у зв'язку з переходом Православної церкви України та Української греко-католицької церкви на григоріанський календар.
Святий Миколай завжди символізував захист, допомогу і віру в добро. Ці чесноти уособлюють і наші воїни, які боронять Україну на фронті. Хочемо подякувати всім військовим, які стоять на захисті України, даруючи нам можливість жити, мріяти й чекати на святкові дива. Медикам, волонтерам, усім, що підтримують їх. Всім українцям, які пам’ятають про це і стають Миколаями для тих, хто цього потребує.

Щорічно 3 грудня відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю. Зверніть увагу на існування поруч людей з обмеженими фізичними можливостями.
Ми - є! Ми рівні!

Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім'ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
Правоохоронці закликали людей, якщо вони стали свідками або жертвами насильства, не мовчати і звертатися за допомогою за цими номерами:

102 - Національна поліція України,
1547 - урядова гаряча лінія,
0-800-213-103 - Безоплатна правова допомога,
у чатботі МВС.

28 листопада 2024 о 11:47 | Гончаров В. М. | немає коментарів

Сьогодні відбулась зустріч із випускником школи, воїном НГУ, Дмитром Демченком.
У стінах рідної школи Дмитро розповів про особливості служби та відповідав на запитання учнівської молоді щодо його особистої участі у війні. Зустріч була щирою, сердечною, відкритою та привітною.
Пишаємося нашими випускниками, які боронять рідну землю!
Дякуємо ЗСУ та НГУ за новий день, за можливість навчатися, за вашу сміливість і безстрашність! Ви Герої!

21 листопада 2024 о 13:11 | Гончаров В. М. | немає коментарів

21 листопада вся країна згадує доленосні події двох революцій – Помаранчевої 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років. Ці роки назавжди закарбувалися в історії українського народу. Адже громадяни ціною власного життя боролися за демократичні цінності.
Сьогодні ми згадуємо всіх, хто загинув за нашу Свободу та Гідність. Важливо зберігати памʼять про цих людей, адже саме вони змінили хід історії.
Сьогодні шкільна родина вшанувала патріотизм тих, хто став на захист прав та свобод людини, європейського майбутнього держави.

21 листопада 2024 о 13:08 | Гончаров В. М. | немає коментарів

Вітаємо нашу талановиту ученицю 6 класу Куртову Поліну з почесним місцем - отриманням Диплома лауреата ІІ ступеня ІІІ Всеукраїнського двотурового конкурсу образотворчого мистецтва ,,Патріотична палітра''. Бажаємо натхнення та творчих злетів.

11 листопада 2024 о 13:16 | Гончаров В. М. | немає коментарів

Історія їх вчинки не забуде,
Героїв пам’ятатимемо ми,
Одвічна шана від нащадків буде,
Вони у нашій пам’яті завжди.
Сьогодні, 31жовтня 2024 року, минає уже друга річниця з дня загибелі нашого захисника, воїна - Коробейника Сергія.
Схиливши голови, присутні вшанували пам’ять загиблого хвилиною мовчання та поклали квіти.
Пам'ять про Сергія Коробейника буде жити завжди у серцях тих, хто знав його та поважав за мужність та силу духу. Він залишив нам яскравий приклад справжньої любові до Батьківщини та готовності боротися за неї до останнього подиху. Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!

31 жовтня 2024 о 13:18 | Гончаров В. М. | немає коментарів

Сьогодні наша школа відзначила надзвичайну подію - 100 років. Сто років – це ціла епоха, протягом якої школа стала домівкою для тисяч учнів, осередком знань, тепла і мудрості.
Сто років – це тисячі дитячих посмішок, це безмежна кількість уроків, проведених у цих стінах, це долі, які тут знаходили свої початки. Наша школа — це те місце, де маленькі пташенята навчалися летіти у велике життя. Наша школа народилася ще в далекому 1924 році, у зовсім інших історичних умовах. З тих пір пройшло сто років, і кожен рік був насичений подіями, змінами та досягненнями.
Ця школа бачила і важкі воєнні роки, і повоєнну відбудову, і періоди економічних труднощів, але завжди залишалася тим місцем, де знання і виховання стояли на першому місці. Її стіни зберігають спогади про кожного учня, кожного вчителя.Змінювалися покоління учнів, змінювалися вчителі, але незмінним залишалося головне — дух любові до навчання, взаємоповаги та патріотизму. І сьогодні, сто років по тому, ми з гордістю можемо сказати, що наша школа — це не просто освітній заклад, це родина.
Сьогодні на свято до рідної школи з’їхалися випускники з різних куточків України та світу, щоб відсвяткувати разом цей ювілей. Вони завжди зберігають у серці спогади про ті незабутні роки, що провели тут, у рідному шкільному гніздечку.
Дякуємо спонсорам цього дійства за фінансову підтримку :
Трепаченко Валентині Ігорівні,
Нестеренку Андрію Івановичу,
Забіяці Ірині Вікторівні,
Демченко Тетяні Олександрівні,
Ілляшенку Роману Борисовичу та відділу освіти, молоді та спорту Сухополов'янської сільської ради.
Схиляємо голови та шануємо кожного, хто поклав своє життя за свободу і любов до рідної землі.Нехай їхні імена назавжди залишаться в історії нашої школи як приклад справжньої мужності та відданості Батьківщині.
Дякуємо ЗСУ за можливість вчитися, жити і любити! Зібрано коштів для мінометної батареї першого батальону оперативного призначення першої Президентської бригади оперативного призначення Нацгвардії України ,,Буревій,, - 7440 грн.

11 жовтня 2024 о 13:20 | Гончаров В. М. | немає коментарів