- Офіційне найменування:
- Валківська загальноосвітня школа I-II ступенів Сухополов'янської сільської ради
- Тип навчального закладу:
- Установа загальної середньої освіти
- Населений пункт:
- с. Валки
- Адреса:
- 17533, Чернігівська область, Прилуцький район, село Валки, провулок Шкільний ,2
- Телефон:
-
+380507492281
(приймальня, секретар)
- E-mail:
- valkivskaa@ukr.net
Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки 4 квітня щорічно нагадує про те, що натрапити на вибухонебезпечний предмет можливо у найнесподіваніших місцях.
Зверніть увагу, що нерідко міни маскуються під абсолютно звичайні, на перший погляд, речі - іграшки або книжки.Ба більше, знайти їх можна буквально скрізь: у полі, лісі, навіть на узбіччі доріг або в занедбаних будівлях.
Якщо ви виявили такий предмет, то чіпати його або перебувати занадто близько вкрай не рекомендується.❗Бажано перебувати на відстані 100 метрів, а після цього передати інформацію про знахідку в ДСНС або за телефонами 101, 102, 112.
Вручено літературно-мистецьку премію імені Любові Забашти «Квіт папороті»-2024
У Прилуках відбулося вручення літературно-мистецької премії імені Любові Забашти «Квіт папороті»-2024. Цьогорічною лауреаткою стала поетка, член Спілки письменників України, авторка п’яти книг Олеся Білоцвіт, яка родом із Прилук, а нині проживає в Австралії. Відзначено її збірку поезій «Обіймаючи життя».
Журі відзначило творчу роботу Дмитра Самойленка, учня Валківської ЗОШ I-II ступенів Сухополов’янської сільської ради. Його дослідження «Олеся Білоцвіт: українське слово, мовлене через океан» (керівник Тетяна Дмитрієвська) отримало диплом дипломанта 1 ступеня.
211 років минуло від того дня, коли українка-кріпачка дала світові генія, але він не віддаляється, а наближається. Минають віки, стираються написи на камені, тліють книги, руйнуються будівлі, але слово Шевченка — живе і вічне.
Щороку ми прокладаємо по-новому шлях до Шевченка, переосмислюємо його слова, відкриваємо для себе щось нове в мудрих рядках його творчості.
Цьогоріч відзначення річниці з дня народження Великого Кобзаря було пов’язане з літературним квестом «Шлях до Тараса Шевченка».